Екоплатформа – об'єднання фахівців
з питань екологічної безпеки

Перша зустріч з безпеки хвостосховищ басейну річки Дністер в рамках проекту ГЕФ 24.06.2018

Ecoplatform  

2 липня 2018 року в м. Івано-Франківськ відбудеться стартова зустріч за участі всіх сторін Проекту Глобального екологічного фонду «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» – представників Мінприроди, ОБСЄ, місцевих органів влади та підприємств, на території яких розташовані хвостосховища. 

На зустрічі планується обговорення нагальних питань безпеки хвостосховищ регіону та пропозицій щодо формування відповідних програм (планів) заходів для плану управління річковим басейном Дністра. Проект програми заходу надано за посиланням

Перший компонент проекту «Детальний аналіз водних ресурсів, пов’язаних з ними екосистем і їх використання» передбачає дослідження поточного стану хвостосховищ в басейні річки Дністер та їх впливу на водні ресурси. Головними виконавцями цієї частини проекту є експерти ОБСЄ – Ірина Ніколаєва, Ганна Ленько, Катерина Охотник; а також  фахівці – Григорій Шматков (НВП «Центр екологічного аудиту та чистих технологій») і Сергій Чумаченко (ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України»)


Comments: 0

Email again:

Add a comment

Name: E-mail:    
Comment: