Екоплатформа – об'єднання фахівців
з питань екологічної безпеки

Хвостосховища у басейні Дністра: представлення результатів інвентаризації на засіданні басейнової ради 13.12.2019

Ecoplatform  

Результати інвентаризації хвостосховищ в басейні річки Дністер було представлено 13 грудня 2019 року на засіданні Дністровської басейнової ради в Івано-Франківську.

На сьогодні в басейні Дністра 32 хвостосховища, що вміщують ~160 млн тонн відходів нафтогазової, енергетичної та хімічної галузі промисловостей.

В доповіді Ірина Ніколаєва, керівниця Екоплатформи та консультантка ОБСЄ, акцентувала увагу операторів-хвостосховищ та державних органів влади на рекомендовані термінові заходи з підвищення рівня безпеки експлуатації досліджуваних об’єктів задля запобігання надзвичайних ситуацій транскордонного масштабу.

 

Ірина Ніколаєва подякувала всім колегам з Басейнової ради за непідробний інтерес до результатів проекту та підтримку у просуванні питання на регіональному/місцевому рівнях.

 

Наразі триває спільний пошук шляхів реалізації першочергових рекомендацій.

 

Дослідження хвостосховищ проведено в рамках проекту ГЕФ «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер», реалізується ОБСЄ.







Comments: 0

Email again:

Add a comment

Name: E-mail:    
Comment: