Екоплатформа – об'єднання фахівців
з питань екологічної безпеки

1 серпня 2019 року відбудеться установча зустріч з безпеки хвостосховищ Донбасу 24.07.2019

Ecoplatform  

У червні 2019 року розпочато реалізацію проекту «Допомога в розширенні системи моніторингу довкілля на Донбасі» (далі – Проект), що виконується за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, та є продовженням діяльності в напрямі екологічної безпеки на сході України.

Наразі експерти Проекту-фахівці Екоплатформи виконують підготовчий етап до проектної діяльності за компонентом «Екологічний аудит найбільш небезпечних промислових підприємств на сході України та поглиблений аналіз екологічних загроз, з особливим акцентом на безпечну експлуатацію хвостосховищ».

1 серпня 2019 року в м. Київ відбудеться установча зустріч зацікавлених сторін компоненту Проекту задля обговорення механізмів взаємодії та визначення пріоритетних підприємств-операторів хвостосховищ, які першочергово потребують комплексних досліджень.


До участі у заході запрошено представників Мінприроди, Держводагентства, ДСНС, обласних державних адміністрацій, територіальних органів Держекоінспекції, Сіверсько-Донецького БУВР та ОБСЄ.


Проект програми зустрічі надано за посиланням.

Comments: 0

Email again:

Add a comment

Name: E-mail:    
Comment: